| İKİZÇEKİÇ | |
| Cıvata Ölçüsü | M 19 |
| Soket Karesi | 1/2” |
| Uzunluk | 180 mm |
| Boşta Devir | 8.000 RPM |
| Max.Tork | 1.486 Nm |
| Hortum Ölçüsü | 10 mm |
| Hava Tüketimi | 180 LT/DK |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 2,60 Kg |
| Koli Adedi | 8 Adet |
GAV AT-2212 HAVALI 1/2 SOMUN SÖKME
%25 indirim
18.216,00 TL
13.662,00 TL (Kdv Dahil)
1.455,34 TL 'den başlayan taksitlerle!!
AT-2212 HAVALI SOMUN SÖKME 1/2
Stok Kodu : AT-2212
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR
Tavsiye Ürünler
Stok Kodu : OS1241
5.796,00 TL Kdv Dahil
4.347,00 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : AT2712
12.696,00 TL Kdv Dahil
9.522,00 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : OS6812
22.632,00 TL Kdv Dahil
16.974,00 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : OPTP59212
62.100,00 TL Kdv Dahil
43.470,00 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : OPTP504C
12.640,80 TL Kdv Dahil
8.848,56 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : OPC51212CL
17.664,00 TL Kdv Dahil
12.364,80 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : OPTP398
21.859,20 TL Kdv Dahil
15.301,44 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : KPT14ME
19.816,80 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : BS0500
90.600,00 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : SM403
3.339,60 TL Kdv Dahil
3.005,64 TL Kdv Dahil