| TEK ÇEKİÇ | |
| Cıvata Ölçüsü | M 16 |
| Soket Karesi | 1/2” |
| Uzunluk | 332 mm |
| Boşta Devir | 6.000 RPM |
| Max.Tork Sağ~Sol | 271 Nm |
| Kademeli Tork | 61~271Nm |
| Hortum Ölçüsü | 10 mm |
| Hava Tüketimi | 180 LT/DK |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 1,98 Kg |
| Koli Adedi | 10 Adet |
GAV OS-6812 HAVALI 1/2 SOMUN SÖKME-TAKMA TABANCASI
%25 indirim
22.632,00 TL
16.974,00 TL (Kdv Dahil)
1.808,16 TL 'den başlayan taksitlerle!!
OS-6812 HAVALI SOMUN SÖKME 90° 1/2”
Stok Kodu : OS-6812
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR
Tavsiye Ürünler
Stok Kodu : OS1241
5.796,00 TL Kdv Dahil
4.347,00 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : AT2712
12.696,00 TL Kdv Dahil
9.522,00 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : OPTP59212
62.100,00 TL Kdv Dahil
43.470,00 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : OPC51212CL
17.664,00 TL Kdv Dahil
12.364,80 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : OPTP398
21.859,20 TL Kdv Dahil
15.301,44 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : KPT14ME
19.816,80 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : FL91
133.308,00 TL Kdv Dahil
119.977,20 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : FL111
137.613,60 TL Kdv Dahil
123.852,24 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : FL131
152.848,80 TL Kdv Dahil
137.563,92 TL Kdv Dahil