OPT-P 59212 1/2'' Somun Sökme Şarjlı
%30 indirim
62.100,00 TL
43.470,00 TL (Kdv Dahil)
4.630,64 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| 1/2" SOMUN SÖKME SETİ | |
| Koli Adedi | 6 adet |
| Soket Karesi | 1/2" |
| Max. Tork | 474 Nm |
| Boşta Devir | 2.300 RPM |
| Ağırlık | 1.90 kg |
| Batarya | 19.2 V/Li-ion |
| Şarj Süresi | 60 dakika |
| Standart Aksesuar | 1 adet 19.2 V |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR
Tavsiye Ürünler
Stok Kodu : OPTP504C
12.640,80 TL Kdv Dahil
8.848,56 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : KPT14SH
11.205,60 TL Kdv Dahil
10.085,04 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : FL131
152.848,80 TL Kdv Dahil
137.563,92 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : SG0717
6.679,20 TL Kdv Dahil
6.011,28 TL Kdv Dahil