OPT-P 504C 1/2” Mini Somun Sökme
%30 indirim
12.640,80 TL
8.848,56 TL (Kdv Dahil)
942,59 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| MİNİ SOMUN SÖKME | |
| Koli Adedi | 12 adet |
| Uzunluk | 90 mm |
| Civata Çapı | 16 mm |
| Soket Karesi | 1/2" |
| Max. Tork | 610 Nm |
| Boşta Devir | 9.000 RPM |
| Hava Tüketimi | 300 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4'' |
| Hortum Çapı | 8 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 1.19 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR
Tavsiye Ürünler
Stok Kodu : OPTP398
21.859,20 TL Kdv Dahil
15.301,44 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : KPT14SH
11.205,60 TL Kdv Dahil
10.085,04 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : KPT14ME
19.816,80 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : FL131
152.848,80 TL Kdv Dahil
137.563,92 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : SM403
3.339,60 TL Kdv Dahil
3.005,64 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : SM30
2.671,68 TL Kdv Dahil
2.404,51 TL Kdv Dahil