OPT-P 398 1/2” Açılı Somun Sökme
%30 indirim
21.859,20 TL
15.301,44 TL (Kdv Dahil)
1.629,99 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| AÇILI SOMUN SÖKME | |
| Koli Adedi | 10 adet |
| Uzunluk | 350 mm |
| Civata Çapı | 10 mm |
| Soket Karesi | 1/2" |
| Max. Tork | 240 Nm |
| Boşta Devir | 3.500 RPM |
| Hava Tüketimi | 220 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4'' |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 2 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR
Tavsiye Ürünler
Stok Kodu : OS6812
22.632,00 TL Kdv Dahil
16.974,00 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : OPTP504C
12.640,80 TL Kdv Dahil
8.848,56 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : FL131
152.848,80 TL Kdv Dahil
137.563,92 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : BS0500
90.600,00 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : SM403
3.339,60 TL Kdv Dahil
3.005,64 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : SG0717
6.679,20 TL Kdv Dahil
6.011,28 TL Kdv Dahil