GAV OS-8256 HAVALI CIRCIR MOTORU 1/2
%30 indirim
2.539,20 TL
1.777,44 TL (Kdv Dahil)
189,34 TL 'den başlayan taksitlerle!!
OS-8256 HAVALI CIRCIR MOTORU 1/2
Stok Kodu : OS-8256
| CıvataÖlçüsü | M 12 |
| SoketKaresi | 1/2” |
| Uzunluk | 260mm |
| BoştaDevir | 160RPM |
| Max.Tork | 69Nm |
| HortumÖlçüsü | 8mm |
| HavaTüketimi | 90LT/DK |
| ÇalışmaBasıncı | 6,3-8,0ATÜ |
| HavaGirişNipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 1,25Kg |
| KoliAdedi | 20Adet |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR
Tavsiye Ürünler
Stok Kodu : OS8212L
4.692,00 TL Kdv Dahil
3.519,00 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : OS8612L
8.832,00 TL Kdv Dahil
6.624,00 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : OPTP389
10.819,20 TL Kdv Dahil
7.573,44 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : OS8658M4
13.248,00 TL Kdv Dahil
9.936,00 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : OS8658M224
17.664,00 TL Kdv Dahil
13.248,00 TL Kdv Dahil