OPT-P 389 1/2'' Cırcır Motoru
%30 indirim
10.819,20 TL
7.573,44 TL (Kdv Dahil)
806,76 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Koli Adedi | 20 adet |
| Uzunluk | 318 mm |
| Civata Çapı | 14 mm |
| Soket Karesi | 1/2'' |
| Max. Tork | 244 Nm |
| Boşta Devir | 300 RPM |
| Hava Tüketimi | 130 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4'' |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 1.3 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR