OPT 650B 1/2'' Cırcır Motoru
%30 indirim
4.416,00 TL
3.091,20 TL (Kdv Dahil)
329,29 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Koli Adedi | 20 adet |
| Uzunluk | 210 mm |
| Civata Çapı | 12 mm |
| Soket Karesi | 1/2" |
| Max. Tork | 78 Nm |
| Boşta Devir | 165 RPM |
| Hava Tüketimi | 90 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 8 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 1.25 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR