OPT 600 3/4'' Somun Sökme
%30 indirim
11.592,00 TL
8.114,40 TL (Kdv Dahil)
864,39 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| TEK ÇEKİÇ | |
| Koli Adedi | 4 adet |
| Uzunluk | 243 mm |
| Civata Çapı | 22 mm |
| Soket Karesi | 3/4" |
| Max. Tork | 670 Nm |
| Boşta Devir | 4.800 RPM |
| Hava Tüketimi | 205 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 4.80 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR
Tavsiye Ürünler
Stok Kodu : AT265
17.664,00 TL Kdv Dahil
13.248,00 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : OS4153
38.640,00 TL Kdv Dahil
28.980,00 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : OPTP508E
26.440,80 TL Kdv Dahil
18.508,56 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : OPC51234C
42.338,40 TL Kdv Dahil
29.636,88 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : LN34U250
2.513,26 TL Kdv Dahil
1.759,28 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : SG0740
8.197,20 TL Kdv Dahil
7.377,48 TL Kdv Dahil