OPT-P 508E 3/4'' Somun Sökme
%30 indirim
26.440,80 TL
18.508,56 TL (Kdv Dahil)
1.971,62 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| İKİZ ÇEKİÇ | |
| Koli Adedi | 4 adet |
| Uzunluk | 230 mm |
| Civata Çapı | 36 mm |
| Soket Karesi | 3/4" |
| Max. Tork | 1.646 Nm |
| Boşta Devir | 4.500 RPM |
| Hava Tüketimi | 215 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 11 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 6.00 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR
Tavsiye Ürünler
Stok Kodu : OPC51134
22.466,40 TL Kdv Dahil
15.726,48 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : KPT220PL
24.840,00 TL Kdv Dahil
22.356,00 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : LN34U200
2.171,02 TL Kdv Dahil
1.519,71 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : SM454051PL
27.721,44 TL Kdv Dahil
24.949,30 TL Kdv Dahil