OPT-P 625 3/4'' Somun Sökme
%30 indirim
21.638,40 TL
15.146,88 TL (Kdv Dahil)
1.613,52 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| PİN ÇEKİÇ | |
| Koli Adedi | 4 adet |
| Uzunluk | 248 mm |
| Civata Çapı | 27 mm |
| Soket Karesi | 3/4" |
| Max. Tork | 1.086 Nm |
| Boşta Devir | 4.800 RPM |
| Hava Tüketimi | 205 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 4.90 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR
Tavsiye Ürünler
Stok Kodu : OS2334
38.640,00 TL Kdv Dahil
28.980,00 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : OPC51134
22.466,40 TL Kdv Dahil
15.726,48 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : KPT220P
22.024,80 TL Kdv Dahil
19.822,32 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : LN34U250
2.513,26 TL Kdv Dahil
1.759,28 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : SG0751
13.358,40 TL Kdv Dahil
12.022,56 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : SM454051PL
27.721,44 TL Kdv Dahil
24.949,30 TL Kdv Dahil