OPC 51234C 3/4'' Somun Sökme
%30 indirim
42.338,40 TL
29.636,88 TL (Kdv Dahil)
3.157,07 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| İKİZ ÇEKİÇ | |
| Koli Adedi | 4 adet |
| Uzunluk | 230 mm |
| Civata Çapı | 32 mm |
| Soket Karesi | 3/4" |
| Max. Tork | 1.900 Nm |
| Boşta Devir | 5.500 RPM |
| Hava Tüketimi | 235 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 3/8" |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 3.40 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR
Tavsiye Ürünler
Stok Kodu : OS2334
38.640,00 TL Kdv Dahil
28.980,00 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : OPC51134
22.466,40 TL Kdv Dahil
15.726,48 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : LN34U150
1.867,42 TL Kdv Dahil
1.307,19 TL Kdv Dahil