SAPPOWER IW-2A1 HAVALI 3/8 SOMUN SÖKME-SIKMA TABANCASI
%20 indirim
6.513,60 TL
5.210,88 TL (Kdv Dahil)
555,09 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Ürün Kodu - Product Code | IW-2A1 |
| Gövde Materyali - Housing Material | Alüminyum |
| Soket Tutucu - Square Drive | 3/8 |
| Max. Sıkma Torku - Max. Torque | 102 Nm |
| Darbe Mekanizması - Impact Mechanism | Tek Çekiç |
| Boşta Devir - Free Speed | 11000 rpm |
| Standart Civata Ölçüsü - Standart Bold Size | 10 mm |
| Uzunluk - Length | 151 mm |
| Ağırlık - Weight | 0,82 kg |
| Çalışma Basıncı - Recommended Air Pressure | 6,3 bar |
| Minimum Hortum Ölçüsü - Minimum Hose Size | 10 mm |
| Hava Tüketimi - Air Consumption | 621/min. |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR
Tavsiye Ürünler
Stok Kodu : KPT12W
11.812,80 TL Kdv Dahil
10.631,52 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : FL41
115.920,00 TL Kdv Dahil
104.328,00 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : FL71
124.586,40 TL Kdv Dahil
112.127,76 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : FLT42
150.696,00 TL Kdv Dahil
135.626,40 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : FLT52
153.511,20 TL Kdv Dahil
138.160,08 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : FLT62
161.404,80 TL Kdv Dahil
145.264,32 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : SM414012P
8.351,76 TL Kdv Dahil
7.516,58 TL Kdv Dahil