OPT 375 3/8'' Somun Sökme
%30 indirim
6.292,80 TL
4.404,96 TL (Kdv Dahil)
469,24 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| TEK ÇEKİÇ | |
| Koli Adedi | 20 adet |
| Uzunluk | 139 mm |
| Civata Çapı | 12 mm |
| Soket Karesi | 3/8" |
| Max. Tork | 102 Nm |
| Boşta Devir | 10.000 RPM |
| Hava Tüketimi | 113 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 8 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 0.95 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR
Tavsiye Ürünler
Stok Kodu : KPT12W
11.812,80 TL Kdv Dahil
10.631,52 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : FL41
115.920,00 TL Kdv Dahil
104.328,00 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : FLT42
150.696,00 TL Kdv Dahil
135.626,40 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : FLT62
161.404,80 TL Kdv Dahil
145.264,32 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : SM414012P
8.351,76 TL Kdv Dahil
7.516,58 TL Kdv Dahil