GAV OS-315SK HAVALI DÜZ MATKAP 10 MM
%35 indirim
7.176,00 TL
4.664,40 TL (Kdv Dahil)
496,88 TL 'den başlayan taksitlerle!!
OS-315SK HAVALI DÜZ MATKAP 10 mm
Stok Kodu : OS-315SK
| OTOMATİK MANDREN | |
| Mandren Kapasitesi | 10mm |
| Mandren Ölçüsü | 0,8-10mm 3/8x24UNF |
| Uzunluk | 215mm |
| Boşta Devir | 2.600 RPM |
| Hortum Ölçüsü | 10mm |
| Hava Tüketimi | 220 LT/DK |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 0,80 Kg |
| Koli Adedi | 20 Adet |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR
Tavsiye Ürünler