GAV OS-709R HAVALI MATKAP 90°
%35 indirim
11.040,00 TL
7.176,00 TL (Kdv Dahil)
764,42 TL 'den başlayan taksitlerle!!
OS-709R HAVALI MATKAP 90°
Stok Kodu : OS-709R
| SAĞ-SOL OTOMATİK MANDREN | |
| Mandren Kapasitesi | 10mm |
| Mandren Ölçüsü | 0,8-10mm 3/8x24UNF |
| Uzunluk | 205mm |
| Boşta Devir | 1.500 RPM |
| Hortum Ölçüsü | 8mm |
| Hava Tüketimi | 180 LT/DK |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 1,10 Kg |
| Koli Adedi | 10 Adet |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR
Tavsiye Ürünler
Stok Kodu : OS315SK
7.176,00 TL Kdv Dahil
4.664,40 TL Kdv Dahil