OPT 113 10 MM Matkap
%30 indirim
6.900,00 TL
4.830,00 TL (Kdv Dahil)
514,52 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 210 mm |
| Boşta Devir | 4500RPM |
| Hava Tüketimi | 210 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 1.20 kg |
| Mandren Kap. | 10 mm |
| Mandren Ba. | 3/8 24 UNF |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR
Tavsiye Ürünler
Stok Kodu : OS315SK
7.176,00 TL Kdv Dahil
4.664,40 TL Kdv Dahil