OPT-P 560 1'' Somun Sökme
%30 indirim
88.651,20 TL
62.055,84 TL (Kdv Dahil)
6.610,50 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| İKİZ ÇEKİÇ | |
| Koli Adedi | 1 adet |
| Uzunluk | 475 mm |
| Civata Çapı | 50 mm |
| Soket Karesi | 1" |
| Max. Tork | 3.661 Nm |
| Boşta Devir | 3.000 RPM |
| Hava Tüketimi | 425 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/2" |
| Hortum Çapı | 13 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 15.00 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR
Tavsiye Ürünler
Stok Kodu : OS4074
46.920,00 TL Kdv Dahil
35.190,00 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : OS4075
55.200,00 TL Kdv Dahil
41.400,00 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : KPT421PL
48.576,00 TL Kdv Dahil
43.718,40 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : BS0500
90.600,00 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : LN1S24
1.193,98 TL Kdv Dahil
835,78 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : LN1S28
1.193,98 TL Kdv Dahil
835,78 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : LN1S30
1.193,98 TL Kdv Dahil
835,78 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : LN1S95
12.422,21 TL Kdv Dahil
8.695,55 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : SM474051PL
27.324,00 TL Kdv Dahil
24.591,60 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : SG0706S
32.728,08 TL Kdv Dahil
29.455,27 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : SG0705S
26.109,60 TL Kdv Dahil
23.498,64 TL Kdv Dahil