OPT-P 318L 1'' Somun Sökme
%30 indirim
61.106,40 TL
42.774,48 TL (Kdv Dahil)
4.556,55 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| İKİZ ÇEKİÇ | |
| Koli Adedi | 2 adet |
| Uzunluk | 450 mm |
| Civata Çapı | 45 mm |
| Soket Karesi | 1" |
| Max. Tork | 2.714 Nm |
| Boşta Devir | 3.500 RPM |
| Hava Tüketimi | 312 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/2" |
| Hortum Çapı | 13 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 9.70 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR
Tavsiye Ürünler
Stok Kodu : OS1240
5.520,00 TL Kdv Dahil
4.140,00 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : OS4075L
60.720,00 TL Kdv Dahil
45.540,00 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : KPT452PL
78.936,00 TL Kdv Dahil
71.042,40 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : KPT452L
78.936,00 TL Kdv Dahil
71.042,40 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : LN1S22
1.193,98 TL Kdv Dahil
835,78 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : LN1S25
1.193,98 TL Kdv Dahil
835,78 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : LN1S27
1.193,98 TL Kdv Dahil
835,78 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : LN1S33
1.287,26 TL Kdv Dahil
901,08 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : LN1S65
4.183,61 TL Kdv Dahil
2.928,53 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : LN1D36
1.930,90 TL Kdv Dahil
1.351,63 TL Kdv Dahil