OPT-P 560L 1'' Somun Sökme
%30 indirim
94.612,80 TL
66.228,96 TL (Kdv Dahil)
7.055,04 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| İKİZ ÇEKİÇ | |
| Koli Adedi | 1 adet |
| Uzunluk | 628 mm |
| Civata Çapı | 50 mm |
| Soket Karesi | 1" |
| Max. Tork | 3.661 Nm |
| Boşta Devir | 3.000 RPM |
| Hava Tüketimi | 425 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/2" |
| Hortum Çapı | 13 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 16.40 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR
Tavsiye Ürünler
Stok Kodu : OS1240
5.520,00 TL Kdv Dahil
4.140,00 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : OS4074
46.920,00 TL Kdv Dahil
35.190,00 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : KPT452PL
78.936,00 TL Kdv Dahil
71.042,40 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : KPT452L
78.936,00 TL Kdv Dahil
71.042,40 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : LN1S22
1.193,98 TL Kdv Dahil
835,78 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : LN1S25
1.193,98 TL Kdv Dahil
835,78 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : LN1S29
1.193,98 TL Kdv Dahil
835,78 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : LN1S36
1.390,49 TL Kdv Dahil
973,34 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : LN1S55
3.005,64 TL Kdv Dahil
2.103,95 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : LN1D35
1.930,90 TL Kdv Dahil
1.351,63 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : LN151AD
9.178,66 TL Kdv Dahil
6.425,06 TL Kdv Dahil