OPC 51134 3/4'' Somun Sökme
%30 indirim
22.466,40 TL
15.726,48 TL (Kdv Dahil)
1.675,26 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| İKİZ ÇEKİÇ | |
| Koli Adedi | 4 adet |
| Uzunluk | 226 mm |
| Civata Çapı | 30 mm |
| Soket Karesi | 3/4" |
| Max. Tork | 1.200 Nm |
| Boşta Devir | 5.000 RPM |
| Hava Tüketimi | 320 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 13 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 5.00 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR
Tavsiye Ürünler
Stok Kodu : KPT220PL
24.840,00 TL Kdv Dahil
22.356,00 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : SG0740
8.197,20 TL Kdv Dahil
7.377,48 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : SG0752
16.698,00 TL Kdv Dahil
15.028,20 TL Kdv Dahil