OPT-P 520 1/2'' Somun Sökme
%30 indirim
11.536,80 TL
8.075,76 TL (Kdv Dahil)
860,27 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| İKİZ ÇEKİÇ | |
| Koli Adedi | 6 adet |
| Uzunluk | 164 mm |
| Civata Çapı | 18 mm |
| Soket Karesi | 1/2" |
| Max. Tork | 1.054 Nm |
| Boşta Devir | 6.200 RPM |
| Hava Tüketimi | 300 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 2.20 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR
Tavsiye Ürünler
Stok Kodu : AT2712
12.696,00 TL Kdv Dahil
9.522,00 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : OPTP398
21.859,20 TL Kdv Dahil
15.301,44 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : KPT14ME
19.816,80 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : FL91
133.308,00 TL Kdv Dahil
119.977,20 TL Kdv Dahil