OPC 50138 3/8'' Somun Sökme
%30 indirim
10.212,00 TL
7.148,40 TL (Kdv Dahil)
761,48 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| İKİZ ÇEKİÇ | |
| Koli Adedi | 20 adet |
| Uzunluk | 127 mm |
| Civata Çapı | 8 mm |
| Soket Karesi | 3/8" |
| Max. Tork | 70 Nm |
| Boşta Devir | 12.000 RPM |
| Hava Tüketimi | 120 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 8 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 0.73 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR
Tavsiye Ürünler
Stok Kodu : KPT12W
11.812,80 TL Kdv Dahil
10.631,52 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : FL41
115.920,00 TL Kdv Dahil
104.328,00 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : FL71
124.586,40 TL Kdv Dahil
112.127,76 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : FLT42
150.696,00 TL Kdv Dahil
135.626,40 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : FLT52
153.511,20 TL Kdv Dahil
138.160,08 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : FLT62
161.404,80 TL Kdv Dahil
145.264,32 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : SM414012P
8.351,76 TL Kdv Dahil
7.516,58 TL Kdv Dahil