OPC 51234CL 3/4'' Somun Sökme
%30 indirim
46.036,80 TL
32.225,76 TL (Kdv Dahil)
3.432,85 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| İKİZ ÇEKİÇ | |
| Koli Adedi | 4 adet |
| Uzunluk | 230 mm |
| Civata Çapı | 32 mm |
| Soket Karesi | 3/4" |
| Max. Tork | 1.900 Nm |
| Boşta Devir | 5.500 RPM |
| Hava Tüketimi | 235 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 3/8" |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 3.90 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR
Tavsiye Ürünler
Stok Kodu : OS2334
38.640,00 TL Kdv Dahil
28.980,00 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : OPC51134
22.466,40 TL Kdv Dahil
15.726,48 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : KPT220PL
24.840,00 TL Kdv Dahil
22.356,00 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : LN1-34AD
1.609,08 TL Kdv Dahil
1.126,36 TL Kdv Dahil