OPC 51212 MCN 1/2” Somun Sökme
%30 indirim
17.222,40 TL
12.055,68 TL (Kdv Dahil)
1.284,23 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| MECHONEER ÇEKİÇ SİSTEMİ | |
| Koli Adedi | 10 adet |
| Uzunluk | 172 mm |
| Civata Çapı | 22 mm |
| Soket Karesi | 1/2" |
| Max. Tork | 1.850 Nm |
| Boşta Devir | 7.500 RPM |
| Hava Tüketimi | 200 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4'' |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 2 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR
Tavsiye Ürünler
Stok Kodu : OS1241
5.796,00 TL Kdv Dahil
4.347,00 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : AT2712
12.696,00 TL Kdv Dahil
9.522,00 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : OPTP398
21.859,20 TL Kdv Dahil
15.301,44 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : KPT14ME
19.816,80 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : FL91
133.308,00 TL Kdv Dahil
119.977,20 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : FL131
152.848,80 TL Kdv Dahil
137.563,92 TL Kdv Dahil