OPT-P 318 1'' Somun Sökme
%30 indirim
56.028,00 TL
39.219,60 TL (Kdv Dahil)
4.177,87 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| İKİZ ÇEKİÇ | |
| Koli Adedi | 2 adet |
| Uzunluk | 300 mm |
| Civata Çapı | 45 mm |
| Soket Karesi | 1" |
| Max. Tork | 2.714 Nm |
| Boşta Devir | 3.500 RPM |
| Hava Tüketimi | 312 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/2" |
| Hortum Çapı | 13 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 9.20 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR
Tavsiye Ürünler
Stok Kodu : OS1240
5.520,00 TL Kdv Dahil
4.140,00 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : OS4075L
60.720,00 TL Kdv Dahil
45.540,00 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : KPT421PL
48.576,00 TL Kdv Dahil
43.718,40 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : KPT421P
48.576,00 TL Kdv Dahil
43.718,40 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : BS0500
90.600,00 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : LN1S21
1.193,98 TL Kdv Dahil
835,78 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : LN1S48
2.025,29 TL Kdv Dahil
1.417,70 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : LN1D25
1.577,06 TL Kdv Dahil
1.103,94 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : LN1D35
1.930,90 TL Kdv Dahil
1.351,63 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : LN1D36
1.930,90 TL Kdv Dahil
1.351,63 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : LN1U100
2.869,30 TL Kdv Dahil
2.008,51 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : SM474051P
25.806,00 TL Kdv Dahil
23.225,40 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : SG0705L
28.389,36 TL Kdv Dahil
25.550,42 TL Kdv Dahil