OPT 517K 1/2'' Somun Sökme Set
%30 indirim
7.341,60 TL
5.139,12 TL (Kdv Dahil)
547,44 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| İKİZ ÇEKİÇ | |
| Koli Adedi | 2 adet |
| Uzunluk | 185 mm |
| Civata Çapı | 18 mm |
| Soket Karesi | 1/2" |
| Max. Tork | 651 Nm |
| Boşta Devir | 7.000 RPM |
| Hava Tüketimi | 120 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 2.55 kg |
| İçerik | 1 adet OPT 517 10 adet Lokma 1 adet Plastik Çanta 1 adet 125 mm Uzatma |
| Lokmalar 1/2" | 9-10-11-13-14-17-19 22-24-27 mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR
Tavsiye Ürünler
Stok Kodu : OPTP398
21.859,20 TL Kdv Dahil
15.301,44 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : FL111
137.613,60 TL Kdv Dahil
123.852,24 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : FL131
152.848,80 TL Kdv Dahil
137.563,92 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : SM403
3.339,60 TL Kdv Dahil
3.005,64 TL Kdv Dahil