GAV OS-2305 HAVALI MATKAP 10MM 3/8” - ENDÜSTRİYEL
%30 indirim
23.184,00 TL
16.228,80 TL (Kdv Dahil)
1.728,77 TL 'den başlayan taksitlerle!!
OS-2305 HAVALI MATKAP 10MM 3/8” - ENDÜSTRİYEL
Stok Kodu : OS-2305
| Mandren Kapasitesi | 10 mm 3/8” |
| Mandren Ölçüsü | 0.80-10 mm 3/8x24UNF |
| Uzunluk | 188 mm |
| Boşta Devir | 4,500 RPM |
| Motor Gücü | 0,5 HP/0,36 kW |
| Hortum Ölçüsü | 10 mm |
| Hava Tüketimi | 113 LT/DK |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 0,54 Kg |
| Koli Adedi | 10 Adet |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR
Tavsiye Ürünler
Stok Kodu : OS8210E
5.133,60 TL Kdv Dahil
3.336,84 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : OS8210A
5.133,60 TL Kdv Dahil
3.336,84 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : OS6338GL
6.348,00 TL Kdv Dahil
4.126,20 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : OS2304
24.840,00 TL Kdv Dahil
17.388,00 TL Kdv Dahil