GAV OS-2304 HAVALI MATKAP 10MM 3/8” - ENDÜSTRİYEL
%30 indirim
24.840,00 TL
17.388,00 TL (Kdv Dahil)
1.852,26 TL 'den başlayan taksitlerle!!
OS-2304 HAVALI MATKAP 10MM 3/8” - ENDÜSTRİYEL
Stok Kodu : OS-2304
| Mandren Kapasitesi | 10 mm 3/8” |
| Mandren Ölçüsü | 0.80-10 mm 3/8x24UNF |
| Uzunluk | 191 mm |
| Boşta Devir | 500 RPM |
| Motor Gücü | 0,5 HP/0,36 kW |
| Hortum Ölçüsü | 10 mm |
| Hava Tüketimi | 113 LT/DK |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 0,60 Kg |
| Koli Adedi | 10 Adet |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR
Tavsiye Ürünler
Stok Kodu : OS8210E
5.133,60 TL Kdv Dahil
3.336,84 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : OS8210A
5.133,60 TL Kdv Dahil
3.336,84 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : OS6338GL
6.348,00 TL Kdv Dahil
4.126,20 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : OS2305
23.184,00 TL Kdv Dahil
16.228,80 TL Kdv Dahil