OPT 6126PH Pah Kırma
%30 indirim
14.241,60 TL
9.969,12 TL (Kdv Dahil)
1.061,96 TL 'den başlayan taksitlerle!!
Pah Kırma Makinesi, metallerde hassas ve temiz pah kırma işlemleri için geliştirilmiştir. Paslanmaz çelik, alüminyum gibi farklı malzemelerde yüksek performans sağlar. Dayanıklı yapısı ve ergonomik tasarımıyla üretim süreçlerini hızlandırarak iş verimliliğini artırır. Güvenilir ve kolay kullanımlıdır.
| Uzunluk: | 140 mm |
| Pah Kırma Kapasitesi | Yumuşak Çelik 0-C2 Paslanmaz Çelik 0-C1,C2 Alüminyum 0-C2 |
| Boşta Devir: | 3.000 RPM |
| Hava Tüketimi: | 110 lt/dk |
| Ses Şiddeti: | 80 Db(A) |
| Hava Giriş Nipeli: | 1/4" |
| Hortum Çapı: | 10 mm |
| Çalışma Basıncı: | 90 psi (6.2 atü) |
| Ağırlık: | 0.46 kg |
| Koli Adedi: | 10 adet |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR