OPT-P 940 Yazı Yazma
%30 indirim
9.991,20 TL
6.993,84 TL (Kdv Dahil)
745,02 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 170 mm |
| Hava Tüketimi | 60 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 8 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 0.20 kg |
| Stroke | 12 mm |
| Boşta Darbe | 42.000 bpm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR