OSAKA OPT-P 5050 SOMUNLU PERÇİN
%30 indirim
110.160,00 TL
77.112,00 TL (Kdv Dahil)
8.214,36 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Hava Tüketimi | 90 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 8 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 2.20 kg |
| Yükseklik | 292 mm |
| Perçin Çapı | 3-12 mm Çelik |
| Çekme Kapasitesi | 2.400 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR