OPT-P 312C Dişli Tip Testere Motoru
%30 indirim
13.082,40 TL
9.157,68 TL (Kdv Dahil)
975,52 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Koli Adedi | 10 adet |
| Uzunluk | 270 mm |
| Hava Tüketimi | 210 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4'' |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 1.2 kg |
| Stroke | 10.0 mm |
| Stroke Sayısı | 5.000 d/dk |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR