OSAKA OPT 86090 HAVALI ÇİVİ ÇAKMA 90 MM
%30 indirim
34.224,00 TL
23.956,80 TL (Kdv Dahil)
2.552,00 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| ÇİVİ ÇAKMA | |
| Uzunluk | 45-90 mm |
| Ağırlık | 4.20 kg |
| Ebat | 347x137x348 mm |
| Kapasite | 300 adet |
| Hava Basıncı | 6-8 kgf/cm2 |
| Çivi Tipi | 15° telli Kaynak çivi rulo |
| Çivi Çapı | 2.5-3.8 mm |
| Kafa Çapı | 6.5 - 7.7 mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR