OPT 315 Lv Eğe Motoru
%30 indirim
19.099,20 TL
13.369,44 TL (Kdv Dahil)
1.424,18 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 270 mm |
| Hava Tüketimi | 210 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4'' |
| Hortum Çapı | 8 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 1.02 kg |
| Stroke | 5 mm |
| Stroke Sayısı | 12.000 RPM |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR