OPT 232 A Matkap
%30 indirim
4.692,00 TL
3.284,40 TL (Kdv Dahil)
349,87 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 177 mm |
| Boşta Devir | 1800 Rpm |
| Hava Tüketimi | 270 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 10.00 mm |
| Çalışma Basıncı | 90 psi (6.2 atü) |
| Ağırlık | 1.30 kg |
| Mandren Kap. | 10 mm |
| Mandren Ba. | 3/8 24 UNF |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR