OPC 40208C Tornavida
%30 indirim
14.517,60 TL
10.162,32 TL (Kdv Dahil)
1.082,54 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 196 mm |
| Soket Karesi | 1/4'' |
| Max. Tork | 16 Nm |
| Boşta Devir | 800 RPM |
| Hava Tüketimi | 113 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4'' |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 1.3 kg |
| Vida Çapı | 8 mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR