OPC 40206C Tornavida
%30 indirim
12.144,00 TL
8.500,80 TL (Kdv Dahil)
905,55 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 196 mm |
| Soket Karesi | 1/4'' |
| Max. Tork | 13 Nm |
| Boşta Devir | 1.800 RPM |
| Hava Tüketimi | 174 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4'' |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 1.10 kg |
| Vida Çapı | 6 mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR