OPC 20201C 10 MM Matkap
%30 indirim
12.696,00 TL
8.887,20 TL (Kdv Dahil)
946,71 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 185 mm |
| Boşta Devir | 1.800 RPM |
| Hava Tüketimi | 113 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 1.10 kg |
| Mandren Kap. | 10 mm |
| Mandren Ba. | 3/8 24 UNF |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR