GAV OS-6338IS HAVALI ÇEKİÇLİ TORNAVİDA
%25 indirim
8.280,00 TL
6.210,00 TL (Kdv Dahil)
661,52 TL 'den başlayan taksitlerle!!
OS-6338IS HAVALI ÇEKİÇLİ TORNAVİDA
Stok Kodu : OS-6338IS
| Cıvata Ölçüsü | M4-M5-M6 |
| Soket Karesi | 1/4” |
| Uzunluk | 150 mm |
| Boşta Devir | 12.500 RPM |
| Max.Tork | 68 Nm |
| Hortum Ölçüsü | 8 mm |
| Hava Tüketimi | 160 LT/DK |
| Çalışma Basıncı | 6,3 - 8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 0,90 Kg |
| Koli Adedi | 10 Adet |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR