OPT 709-R 10 MM Matkap 90°
%30 indirim
10.212,00 TL
7.148,40 TL (Kdv Dahil)
761,48 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 210 mm |
| Boşta Devir | 1.500 RPM |
| Hava Tüketimi | 113 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 1.1 kg |
| Mandren Kap. | 10 mm |
| Mandren Ba. | 3/8 24 UNF |
| Yükseklik | 90 mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR