OPT-P KC 22-4 Kılavuz Çekme
%30 indirim
202.032,00 TL
141.422,40 TL (Kdv Dahil)
15.065,02 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 200 mm |
| Boşta Devir | 120-300 RPM |
| Hava Tüketimi | 285 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 3/8" |
| Hortum Çapı | 11 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 2.90 kg |
| Pens Çapı | 4-22 mm |
| Motor | 4-22 mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR