OPT-P KC 16-3 Kılavuz Çekme
%30 indirim
139.821,60 TL
97.875,12 TL (Kdv Dahil)
10.426,15 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 200 mm |
| Boşta Devir | 300 RPM |
| Hava Tüketimi | 285 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 3/8" |
| Hortum Çapı | 11 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 2.40 kg |
| Pens Çapı | 3-16 mm |
| Motor | 3-16 mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR