OPT-P KC 12-3 Kılavuz Çekme
%30 indirim
76.728,00 TL
53.709,60 TL (Kdv Dahil)
5.721,42 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 200 mm |
| Boşta Devir | 400 RPM |
| Hava Tüketimi | 240 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 11 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 2 kg |
| Pens Çapı | 3-12 mm |
| Motor | 3-12 mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR