OPT-P 768 Tornavida
%30 indirim
23.128,80 TL
16.190,16 TL (Kdv Dahil)
1.724,66 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 250 mm |
| Soket Karesi | 1/4" |
| Max. Tork | 12 Nm |
| Boşta Devir | 800 RPM |
| Hava Tüketimi | 170 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 1.43 kg |
| Vida Çapı | 8 mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR