OPT-P 766 Tornavida
%30 indirim
19.872,00 TL
13.910,40 TL (Kdv Dahil)
1.481,81 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 230 mm |
| Soket Karesi | 1/4" |
| Max. Tork | 9 Nm |
| Boşta Devir | 1.800 RPM |
| Hava Tüketimi | 170 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 1.33 kg |
| Vida Çapı | 6 mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR