OPT-P 7205 Eğe Motoru
%30 indirim
13.413,60 TL
9.389,52 TL (Kdv Dahil)
1.000,22 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 200 mm |
| Hava Tüketimi | 170 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 8 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 0.190 kg |
| Stroke | 0.3 mm |
| Stroke Sayısı | 30.000 spm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR