OPT-P 702 BANT ZIMPARA
%30 indirim
15.456,00 TL
10.819,20 TL (Kdv Dahil)
1.152,52 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| Uzunluk | 360 mm |
| Boşta Devir | 18.000 RPM |
| Hava Tüketimi | 255 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 1.20 kg |
| Bant Ölçüsü | 20x520 mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR