OPT-P 560-12L 1 1/2'' Somun Sökme 1,5''
%30 indirim
129.499,20 TL
90.649,44 TL (Kdv Dahil)
9.656,43 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| İKİZ ÇEKİÇ | |
| Koli Adedi | 1 adet |
| Uzunluk | 675 mm |
| Civata Çapı | 50 mm |
| Soket Karesi | 1.5" |
| Max. Tork | 4.068 Nm |
| Boşta Devir | 3.000 RPM |
| Hava Tüketimi | 425 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/2" |
| Hortum Çapı | 13 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 16.70 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR
Tavsiye Ürünler
Stok Kodu : AT1500
82.800,00 TL Kdv Dahil
62.100,00 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : OPTP56012
120.556,80 TL Kdv Dahil
84.389,76 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : KPT55SA
133.584,00 TL Kdv Dahil
120.225,60 TL Kdv Dahil