OPT-P 519 1/2'' Somun Sökme
%30 indirim
8.611,20 TL
6.027,84 TL (Kdv Dahil)
642,12 TL 'den başlayan taksitlerle!!
| İKİZ ÇEKİÇ | |
| Koli Adedi | 6 adet |
| Uzunluk | 155 mm |
| Civata Çapı | 16 mm |
| Soket Karesi | 1/2" |
| Max. Tork | 850 Nm |
| Boşta Devir | 7.400 RPM |
| Hava Tüketimi | 250 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 2.50 kg |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
ÖNE ÇIKAN MARKALAR
Tavsiye Ürünler
Stok Kodu : KPT14ME
19.816,80 TL Kdv Dahil
Stok Kodu : FL91
133.308,00 TL Kdv Dahil
119.977,20 TL Kdv Dahil